STWÓRZ Z NAMI SWÓJ WYMARZONY DOM

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ SZCZECIN I OKOLICE

PROJEKTOWANIE ZIELENI

W odpowiedzi na Wasze zapotrzebowanie rozszerzyliśmy zakres usług o profesjonalne projektowanie ogrodów i tarasów, dzięki czemu możemy zaoferować Wam kompleksowy projekt nieruchomości. Współpracujemy z doświadczonym architektem krajobrazu, tworząc projekty tarasów i ogrodów harmonizujące z wnętrzem domu. Dokładamy starań, aby koncepcja była spójna, estetyczna i praktyczna zarazem.

Bierzemy pod uwagę wszystkie Wasze wytyczne, szczególny nacisk kładąc na czas jaki możecie poświęcić na pielęgnację roślinności. Zarówno amator prac ogrodowych, jak i osoba chcąca cieszyć się jedynie efektem pięknej roślinności, dostaną projekt dostosowany do potrzeb.

Nasz architekt krajobrazu z powodzeniem zaprojektuje dla Was zarówno ogród w stylu tradycyjnym, jak też nowoczesnym. Projektujemy ogrody angielskie, rustykalne, naturalistyczne, charakteryzujące się swobodnym układem i kompozycją. Jeżeli jesteście miłośnikami klimatów i sztuki Dalekiego Wschodu, stworzymy dla Was ogród w stylu japońskim lub chińskim. Dążymy do tego, aby tereny zielone tworzone w duchu danej epoki i stylu, pasowały do współczesnego designu i w pełni wykorzystywały najnowsze technologie i materiały. Również w przypadku zieleni w stylu nowoczesnym i geometrycznym – kładziemy nacisk na dobry styl, korespondujący z otoczeniem, dbałość o detal oraz nowoczesne technologie.

Projektujemy również zieleń dla kawiarni, restauracji, hoteli, barów, sklepów itp. ( tzw. sektor  HORECA – hotel, restaurant, cafe). Z powiedzeniem tworzymy wyróżniające się i klimatyczne letnie ogródki, patio, „zielone ściany”, ogrody przy domach weselnych itd.

Projekt graficzny: LM Studio | Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl

© Interico - projektowanie wnętrz. Wszelkie prawa zastrzeżone