STWÓRZ Z NAMI SWÓJ WYMARZONY DOM

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ SZCZECIN I OKOLICE

O NAS

Interico to studio projektowania wnętrz z prawie dziesięcioletnim doświadczeniem. Po latach współpracy z pracowniami i deweloperami postanowiliśmy stworzyć własną markę. Tworzymy z pasją przestrzenie szyte na miarę Twoich potrzeb. Projektujemy wnętrza nie tylko spójne estetycznie i zgodne z aktualnymi trendami, lecz przede wszystkim funkcjonalne. Każdy nasz projekt mieszkania, bądź innej przestrzeni, jest dokładnie przemyślany – dbamy o każdy aspekt: od rozwiązań funkcjonalnych, aż po detal wykończenia. Lubimy prostą formę i czyste linie, ale równie dobrze czujemy się w eklektycznych połączeniach. Nie pracujemy w jednym zdefiniowanym stylu, niczego też nie narzucamy. Słuchamy Waszych potrzeb, jednocześnie analizując możliwości przeniesienia konkretnych wyobrażeń w realną przestrzeń, którą kreujemy razem z Wami. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, ze 100% zaangażowaniem. Najważniejszy jest dla nas Inwestor – jego wyobrażenia i oczekiwania, gdyż to on jest przyszłym mieszkańcem naszych pomysłów. Jesteśmy doświadczonymi specjalistami, oferującymi profesjonalne projektowanie wnętrz. Szczecin i okolice to główny rejon naszej działalności, jednak projektujemy również dla klientów z całej Polski oraz zagranicy.


NASZE STUDIO

Nasze studio architektury wnętrz to kreatywne rozwiązania i unikatowe pomysły. Niezależnie od wielkości projektowanej powierzchni – pojedyncze pomieszczenie, kawalerka, dom, lokal użytkowy, działamy z takim samym zaangażowaniem.

Z wielką przyjemnością oraz pasją projektujemy pokoje dla dzieci. Korzystamy z naszej specjalistycznej wiedzy oraz rodzicielskiego doświadczenia, mając na uwadze aspekt psychologiczny rozwoju dziecka. Tworzymy przytulne przestrzenie, dostosowane do wieku dziecka, jego upodobań i potrzeb.

Jesteśmy dla Was, aby najlepiej doradzić w kwestii urządzenia wymarzonego mieszkania, jak i przed samym jego zakupem. Dzięki konsultacjom z nami, dowiecie się jakie możliwości daje lokal, którym jesteście zainteresowani. Również w przypadku przygotowania nieruchomości na wynajem, lub do sprzedaży – podpowiemy jakie zmiany aranżacyjne zwiększą atrakcyjność lokalu i jego wartość, tzw. home staging. Szczecin i okolice to główny rejon naszej działalności, ale prowadzimy również projektowanie wnętrz online.

Współpracujemy ze sprawdzonymi specjalistami z branż pokrewnych (budownictwo, wykończenia mieszkań i domów, architektura krajobrazu, grafika komputerowa itp.), dlatego też możemy zaoferować szeroki wachlarz usług dodatkowych. Tworzymy również projekty i wizualizacje mieszkań i domów pokazowych dla deweloperów.

Kreujemy przestrzeń razem z Wami

Projekt graficzny: LM Studio | Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl

© Interico - projektowanie wnętrz. Wszelkie prawa zastrzeżone