STWÓRZ Z NAMI SWÓJ WYMARZONY DOM

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ SZCZECIN I OKOLICE

JAK PRACUJEMY?

Jesteśmy elastyczni co do formy spotkań i zakresu omawianych zagadnień, jednak najczęściej nasza współpraca przebiega według poniższego planu.

Na pierwszym spotkaniu staramy się poznać Twoje oczekiwania względem projektu, jak i współpracy. Omówimy harmonogram prac, udostępnimy do wglądu przykładową dokumentację projektową, która pozwoli zorientować się co do zakresu i formy opracowania. Pomagamy wybrać jak najlepszy pakiet oferty projektowej, który w pełni zaspokoi Wasze potrzeby.

Następnym krokiem jest przygotowanie indywidualnej wyceny wraz z ramowym harmonogramem prac projektowych. Akceptacja warunków współpracy oznacza podpisanie umowy i przejście do inwentaryzacji projektowanego lokalu

Kolejnym krokiem jest przeprowadzenie szczegółowej analizy Waszych potrzeb – omawiamy preferencje co do stylistyki projektowanego pomieszczenia, a także jego rozkładu i funkcjonalności.

Na bazie uzyskanych informacji przesyłamy do Was tablice inspiracji – tzw. moodboards.  Przygotujemy również kilka wersji rzutu 2D pomieszczeń wraz z rozmieszczeniem elementów wyposażenia i proponowanym układem funkcjonalnym. Omawiamy prezentowane funkcje, wprowadzamy ewentualne korekty. W dalszych krokach opracowujemy ostateczny układ wybrany przez Was.

Następnie działamy w zależności od rodzaju i zakresu wybranej współpracy

Na bazie wybranego układu funkcjonalnego przygotowujemy wizualizacje 3D z uwzględnieniem wyposażenia wnętrza. Omawiamy wykorzystaną kolorystykę, meble, elementy wyposażenia, struktury. Nanosimy ewentualne poprawki do przyjętych rozwiązań. Ustalamy wykorzystane ostatecznie materiały w czasie wizyt w sklepach – w oparciu o asortyment dostępny stacjonarnie lub online, a także wzorniki i katalogi. Powstaje tym samym końcowa wersja wizualna projektu.

Dla wybranej koncepcji projektowej przygotowujemy dokumentację techniczną dla wykonawców, wraz z opracowaniem zestawienia materiałów. W Wasze ręce oddajemy książkę projektową, zawierającą rysunki układu podłóg, ścian, rozmieszenia mebli, oświetlenia, a także np.  indywidualny projekt zabudowy meblowej, sufitów podwieszanych itp. jeśli zostały one użyte w projekcie.

W pełnym pakiecie projektowym prowadzimy też nadzór autorski nad inwestycją, dzięki czemu można kontrolować na bieżąco postęp prac wykonawczych, a także ich jakość i zgodność z projektem.

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ ONLINE

Projektujemy dla Was również zdalnie. Przy wyborze takiej formy współpracy z nami, prosimy o przesłanie zapytania na naszego maila lub o kontakt telefoniczny. Udzielimy odpowiedzi na Wasze pytania oraz poprosimy o informacje, które będą nam potrzebne do przygotowania spersonalizowanej oferty. Zachęcamy do kontaktu – przesłanie do nas zapytania jest bezpłatne.

W odpowiedzi zwrotnej otrzymacie szczegółowo rozpisaną ofertę.

Dzięki takiej formie współpracy, stworzycie z nami wymarzoną przestrzeń bez wychodzenia z domu. Projektujemy dla Klientów z całej Polski, a także zagranicy.

Profesjonalne projektowanie wnętrz on-line

Projekt graficzny: LM Studio | Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl

© Interico - projektowanie wnętrz. Wszelkie prawa zastrzeżone